O NÁS

TMS Hydra sa zaoberá od roku 2017 hydroizoláciami plochých striech, balkónov, terás, podzemných garáži, odizolovanie základových dosiek, certifikovanými materiálmi. Venujeme sa aj rekonštrukciám a obnovám starých striech. Máme niekoľkoročné skúsenosti s hydroizoláciami v zahraničí. Naše znalosti, ktoré sme nadobudli v zahraničí sa snažíme naplno poskytnúť našim zákazníkom na Slovensku.


" Spokojnosť zákazníka bola, je a vždy bude našou prioritou."


Tomás Solnoky
Majiteľ spoločnosti


ODBORNOSŤ

Spoločnosť  TMS Hydra je odborníkom na stavbu plochých striech. Dohliadame na projekt počas celého životného cyklu, od návrhu až po renováciu. Náš prístup je založený na rodinných hodnotách a je zameraný na dlhodobý horizont, a preto je spoločnosť  TMS Hydra spoľahlivým partnerom pre zákazníkov.

ĽUDSKÝ PRÍSTUP

Naši ľudia sú ústretoví a vďaka interakcii a zdieľaniu znalostí so špecialistami a zainteresovanými stranami spoločnosť  TMS Hydra vždy prichádza s kvalitatívnymi a inovatívnymi riešeniami šitými na mieru zákazníkovi.

SPOĽAHLIVOSŤ

Vysoká kapacita, spoľahlivosť a nezávislosť urobili z TMS Hydra vedúce postavenie na trhu vo všetkých činnostiach týkajúcich sa plochých striech, od poradenstva po renovácie. Vďaka svojim osvedčeným odborným znalostiam v oblasti hydroizolácií, tepelných izolácií, ochrany pred pádom a zelených striech je TMS Hydra ideálnym partnerom pre komplexné projekty plochých striech.